Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 31, 2009 10:26 pm

@ zolee145

Ne haragudj, de fogalmam sincs milyen időket mentem... írod, hogy olyat még nem láttál, hogy a törésben el kell venni a gázt. Ezt úgy értettem, hogy a T4 kijövetekor - amikor a rövid egyenesre ér az ember - , ahhoz, hogy a "szögleteket" élén vegye, el kellett vennem a gázt... lehet, hogy ez nem a leggyorsabb módszer (az Indys íveket használtam), de olyat még te sem láthattál, hogy Texasban 95-100% padlógázon végigfordulsz a kanyar alján... az kizárt, hogy ilyet meg lehessen csinálni egy StockCar-ral... ez nem tetszett. Én is az Arca fizikából indultam ki, legalábbis a graf.motor miatt ahhoz kellene hasonlítania....

Próbáld ki a TPSCC új (2.0) modját... azért az mégiscsak "Arca-sabb", azzal együtt, hogy teljesen igazad van: nem ezen múlik a jó verseny.

No, mindegy... annyira nem lényeges a dolog.
Peter Rigo

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » vas. máj. 31, 2009 11:57 pm

Ginger17 írta:Mivan az időpontokkal??? A topic címe 2009/2010 TÉLI bajnokság... úgy tudom erről beszélünk. Egy szezon közbeni bajnokság indítás nem tudom mennyire szerencsés... "oválos" konkurencia az Indy bajnokságnak? Szerencsés dolog ez? Vagy ez önálló vsr project? Nem tudom... csak kérdezem.

Ulvar... Te Daytonaában teszteled a NASCAR modokat??? :roll:

Még valami. Mit kell ahhoz kitörölni a modból ha nem akarom a komplett rF dizánját megváltoztatni??? Baromi ocsmány ez a fekete szín, meg minden kapcsoló ami a moddal jár... szóval hogyan lehetne az alap rF környezetet megtartani?
Ez nem önnáló VSR projekt egyszerűen indítottunk egy szerót a funolás kedvéért.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » hétf. jún. 01, 2009 6:48 am

Ginger17 írta:@ zolee145

Ne haragudj, de fogalmam sincs milyen időket mentem... írod, hogy olyat még nem láttál, hogy a törésben el kell venni a gázt. Ezt úgy értettem, hogy a T4 kijövetekor - amikor a rövid egyenesre ér az ember - , ahhoz, hogy a "szögleteket" élén vegye, el kellett vennem a gázt... lehet, hogy ez nem a leggyorsabb módszer (az Indys íveket használtam), de olyat még te sem láthattál, hogy Texasban 95-100% padlógázon végigfordulsz a kanyar alján... az kizárt, hogy ilyet meg lehessen csinálni egy StockCar-ral... ez nem tetszett. Én is az Arca fizikából indultam ki, legalábbis a graf.motor miatt ahhoz kellene hasonlítania....

Próbáld ki a TPSCC új (2.0) modját... azért az mégiscsak "Arca-sabb", azzal együtt, hogy teljesen igazad van: nem ezen múlik a jó verseny.

No, mindegy... annyira nem lényeges a dolog.
Ok, így már világos. Ahogy nálam be van állítva most nem kell elvenni a gázt ott sem, csak a kanyarok előtt, viszont amit írtam is, hogy a motorfék nagyon sok. Itt gázzal kell fordulni, míg a valóságban az ilyen kanyarokon átgurítják az autót, majd szép lassan kifelé menet kezdik nyomni, de ott sem rögtön padlóznak. A tegnapi próbán nekem 29.009 volt az idő, de pont a motorfék miatt nem lehet normálisan menni a kanyarban. Lehet, hogy majd belepiszkálok a fizikába.:D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. jún. 01, 2009 8:36 am

zolee145 írta:a motorfék nagyon sok. Itt gázzal kell fordulni, míg a valóságban az ilyen kanyarokon átgurítják az autót, majd szép lassan kifelé menet kezdik nyomni, de ott sem rögtön padlóznak.
Akkor ezt megbeszéltük... :wink:
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. jún. 01, 2009 9:49 am

Ginger, olyan vagy mint Mozart...ne is haragudj meg kioktatsz vazze hogy hol megyek, Ha tudni szeretnéd Boscoval külön szervert csináltunk és Bristol, Dover, Richmond, Mansfield, Martinsville, Watkins Glen meg Las Vegasban IS mentünk. Persze votlunk Talladegán Daytonán és szinte az összes kibaszott pályán.

Légyszíves kímélj meg attól hogy okoskodsz, mert azt sem tudod hogy mit csinálunk, mert nem látod, hiszen nem szoktál ilyen időpontokban TSen lenni, ha igen akkor mással vagy elfoglalva, és ezt tisztelem meg becsülöm. Csak más munkáját ne becsméreld ha azt sem tudod mit csinál. Ja nem mellesleg Dietrich is jött velünk Bristolba. És ne aggódjál mindenki az IndyCar utánra tervezi a Nascart. Senki nem fog keresztbe tenni se neked se magának se másnak. Csak annyit mondtunk hogy Hétfőre kéne rakni és nem csütörtökre mert az lassan 1,5 éve IndyCar nap.

Ennyi.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. jún. 01, 2009 10:01 am

Ulvar írta:Ginger, olyan vagy mint Mozart...
...hát ezt tőled bóknak veszem. 8) Csak a fene nagy "munka" közben arra figyelj oda, hogy fejezd is be azt amit elkezdtél... mert az valahogy nem a legjobb szokásod. Hajrá!
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 01, 2009 10:13 am

Urak!
Bevallom nem olvastam most itt mindent végig, de szeretném jelezni, hogy ez egy előkészületek csevegő - egy "tervező asztal" - amiről beszélünk 2009.11.19-én kezdődik.
Kép

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » kedd jún. 02, 2009 6:13 pm

Tequila írta:Van jelenleg is szerver ezzel a moddal, akit érdekel nyugodtan jöjjön, most fentvagyunk páran!

A ! VSR-GPHungary.hu Public server megy
IP: 80.64.65.55:34299
Pass: nascarvsr09

MOD letöltése:
http://gphungary.hu/downloads/rFactor/m ... 0_full.zip (893MB) - Alap rFactorral együtt települő mod
http://gphungary.hu/downloads/rFactor/m ... factor.zip (855MB) - Már meglévő rFactorra települő mod

Patch/Update:
http://gphungary.hu/downloads/rFactor/m ... aero88.zip (32MB) - Javított törés és sérülés, valamint javított hangok.
http://gphungary.hu/downloads/rFactor/m ... _vegas.zip (771Kb) - Las Vegas-i pálya javítása
Már nem megy a szerver?

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. jún. 03, 2009 1:54 pm

Nagyjából átszaladtam a témát és lehet, hogy nem vettem észre felvetődött-e már...?
Nagy marhaság lenne Atlantics-al nyomni a téli üzemmódot?
Én p.l. nagyon szeretek vele menni.
Nem rég csatlakoztam be a bajnokságba de nagyon megszerettem...
Azt sem tudom igazán, hogy az Atlantics állandó bajnokság marad vagy sem,(jó lenne ha maradna) de ettől függetlenül bírnám ha a téli dzsemborit ezzel nyomná le a brigád.
Aranyos kis jószág és nagyon jó csaták mennek vele. :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. jún. 03, 2009 2:55 pm

A helyzet a következő, mivel a Nascar Kasznis. Mi nem szeretnénk résztvenni a szervezésben ellenben, mint pilóták nagy örömmel vesszük ha valaki szervez egy ilyet és a maszimon reggelt versenyzők résztvehetnek rajta. Én annak örülnék a legjobban ha HRC állna rá a kérdésre és egyeztetne a VSR-el. Természetesen ha szükséges a technikát is adjuk a bajnokihoz a TS-től a szerverig. Jelenleg a HOLS, PilotesOnline, z-form tart rendezvényeket nálunk, természetesen egy HRC-VSR-MASZIM nascar ha szükséges elsőbbséget élvezne, ez alap.

Mi a maszimon a nyitott szériákkal a 2009-es évadban a következőt tervezzük, ezek nagy részét a szervezőkkel akik a munkában is részt vesznek már egyeztettem. Nem akartam idő előtt bármit is leírni, de a téli bajnokságnak meg vannak már az időpontjai, sőt gyakorlatilag készen van az egész. 2009.11.19-én kezdünk és 2010.03.10-én végzünk. Jelenleg már a design képeket készítgetem a dolognak. Remélem ez továbbra is meglepetés maradhat egy rövid ideig még, de mondhatom hűek leszünk magunkhoz és az eddigi szervezésekhez, egy igazán nagy dobást szeretnénk össze rakni.

Természetesen szóba került az Atlantic illetve az, hogy nyáron lemegy az ucsó futama. 2009.07.13-án Montreálban. Utána mivel a indylights-ra hiába várunk ellenben szeretnénk továbbra is egy ilyen nyitott nevelőszériát az indy és F1 sorozatnak, úgy tervezzük Atlantickal egy fantázia sorozatban folytatódik olyan ovál és road pályákon amiken ezek az autók versenyeztek, szóval a fantázia csak annyiban lesz benne, hogy nem egy replay hirdetünk hanem csak egy bajnoki sorozatot. Ezzel kapcsolatosan is mennek a tárgyalások, Bedy vállalta a további levezetést, adminkodás, bíráskodást, problémázást. Boscoval még egyeztetni kell majd. Természetesen a pályákat szakértővel rakatjuk össze. Ha valaki ismeri már az atlantic rendszert azt is tudhatja mikor lesznek a futamok, a naptárban. :wink:

Remélem kielégítő voltam, ha tervezetek publikus formában összeálltak akkor még a kihirdetés előtt, ahogy szoktuk, itt is nyilvánosak lesznek és lehet rajtuk még javítani.
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. jún. 04, 2009 10:03 pm

Szerintem kezdésnek ez a mod jó, még át kell nézni, de élvezhető...

Szerintem közös összefogásba ebből is remek bajnokságot tudunk csinálni.

Kezdésnek most itt a nyári szünet, lehetne egy Teszt bajnokságot rendezni...

csak a napot kell megtalálni...

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. jún. 05, 2009 1:57 pm

Ez a dolog csak úgy fog működni ha.
a; több liga összefog és közösen tartják meg a versenyeket
b; ha van alkalmas szemnély rá aki az elejétől a végéig kitart mellette és vezeti a bajnokságot, adminkodja mint pl. Ginger vagy Bedi az indycart és Atlanticot.

különben nem lesz semmi a nascar bajnokságból csak mint mindig ötlet szintjén marad.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. jún. 05, 2009 3:35 pm

@Dietrich

Egyértelmű hogy ezt is közös összefogásba kell megcsinálni

Szerintem Gordon bevállalja majd ez a dolgot, de mindenképp kell egy fő admin aki elejétől a végéig viszi a hátán a bajnokságot

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. jún. 06, 2009 10:57 am

Nekem igazábol fosmindegy hogy mivel megyünk télen,de ha már nem ragaszkodunk a "replay" hoz ,végre lehetne saját festésü csapatokat inditani.
Azthiszem elég sokan szeretnének saját festést,és saját csapatot.
ujdonság lenne.A bajnoki elött mindenki elküldené saját festését,,és ha megvan a skinpack,azt feltenni ftp-re.
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szomb. jún. 06, 2009 11:03 am

KOPI írta:Nekem igazábol fosmindegy hogy mivel megyünk télen,de ha már nem ragaszkodunk a "replay" hoz ,végre lehetne saját festésü csapatokat inditani.
Azthiszem elég sokan szeretnének saját festést,és saját csapatot.
ujdonság lenne.A bajnoki elött mindenki elküldené saját festését,,és ha megvan a skinpack,azt feltenni ftp-re.
a baj azzal van, hogyha jön új srác a bajnokságba, akkor neki is festegetni kell, majd patchként letölteni :)
Kép

Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. jún. 06, 2009 11:20 am

KOPI írta:Nekem igazábol fosmindegy hogy mivel megyünk télen,de ha már nem ragaszkodunk a "replay" hoz ,végre lehetne saját festésü csapatokat inditani.
Azthiszem elég sokan szeretnének saját festést,és saját csapatot.
ujdonság lenne.A bajnoki elött mindenki elküldené saját festését,,és ha megvan a skinpack,azt feltenni ftp-re.
;) támogatom, mellesleg nem kötelező letölteni. Az önmegvalósítás mindenek előtt.
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 06, 2009 1:12 pm

Urak!

Részlet a nyitó hozzászólásból:
........

Eddig szóba került Forma1 91-es illetve indycar 98-as szezon.

Egy biztos télen csak egy nyitott kasznis sorozatot indítunk!


Bizonyára sokan tudják már, hiszen szóban TS-en egyáltalán nem csináltunk belőle titkot, hogy a Bedyvel Gingerrel egyeztetve végül a Forma1 1991-es évad télibajnoki szervezésébe kezdtünk bele. Pár percen belül nyitok neki egy előkészítá témát, naptár tervezettel.....stb.
:twisted:

INFO
Röviden - ha valaki az Atlanticnál nem olvasta volna - ucsó Atlantic futam után az Atlantic ovál és road pályákkal újabb sorozatot indít Bedy és Bosco vezetésével. :idea:
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. jún. 06, 2009 1:23 pm

Az autó festést támogattam :)
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 06, 2009 1:25 pm

Bedy írta:Az autó festést támogattam :)
ja és a festét naná! de bizonyos határokkal! én spec. max a nevek átírására vagy egy egy logóra gondoltam semmi teljes színkombináció átalakításra 1991-el megyünk azért ennek át kell jönni, nem lenne jó egy ezüst mclaren a piros-fehér helyett...stb
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 06, 2009 2:51 pm

Arra kérek szépen mindekit a Forma1 1991 2009/2010 télibajnokival kapcsolatos dolgokat az új helyén, a Nascart pedig itt folytassuk.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 07, 2009 4:18 pm

Ha ezzel a nascar moddal megyünk amivel szombat éjjel azzal jó lenne a bajnokság.
Csak kell valaki aki felvállalja az egészet és adminolja.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » hétf. jún. 08, 2009 3:53 pm

Ha tényleg közösen rendezzük hármasban, akkor mindenképpen úgy kéne, hogy a HRC-ből, a VSR-ből és a MASZIM-ból is legyen 1-1 adminja a bajnokságnak.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » hétf. jún. 08, 2009 4:55 pm

Ma este tesztelésképpen megint tartunk egy kis funrace-t!
http://www.vsr.hu/2008/forum/viewtopic. ... 3471#33471 Akinek van kedve jöjjön :)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 08, 2009 5:11 pm

morfi írta:Ha tényleg közösen rendezzük hármasban, akkor mindenképpen úgy kéne, hogy a HRC-ből, a VSR-ből és a MASZIM-ból is legyen 1-1 adminja a bajnokságnak.
Ez a VSR és a MaSzim részről, se perc alatt eldől. HRC úgymond hivatalosan még nem nyilatkozott a Nascar ügyben. Remélem részt vesznek benne. Javaslom keressük meg őket a felkéréssel írásban.
Zöldivel Genyóval egyeztettem a dologról, Ginger véleményét már ismerjük. Mivel folyamatosan melózik értünk maximálisan érthető, ha nem akar a nyakába kapni egy újabb sorozatot 8) csak azért mert ámerikai és ovál.

Több kérdés is felmerül amit el kell előre dönteni, a régi már sikeres módszert követve pontoznám a témákat.

1. Versenykiírás - versenyszervezés, feladatkörök.

MaSzim részről fontosnak tartanánk, hogy a versenyek valamelyik évadot pontosan kövessék, nyilván erről ebben az évben már lemaradtunk, de jövőre kérésünk lenne a folyamatos lekövetés, úgymond szinkronizálás a valósággal.

Ha jól tudom iszonyatos mennyiségű versenyről van szó!!!


Én spec. egy kicsit félek mert lássuk be olajozottan még nem működnek a dolgok és csak egyes emberek hatalmas erőfeszítései viszik előre a taligát. Vannak akik kicsit beugranak és segítenek tólni, de igazán megbízható humán erőforrásunk nincs. Olyan aki az érzelmeit és önmagát totál félre rakva csak a feladatot végzi, akár unalmas éppen, akár nem.

Nem főnököre van szükség hanem "rabszolgákra" akiket adminnak hívunk, ezt szerintem jó, ha előre tisztázzuk.

Ha valaki vállalja akkor tudja mit vállal és miért. Továbbá azt is mivel jár!!! Rinya lehet, de az a melóban nem jöhet ki, legrosszabb ha egy pilótával történő negatív bánásmódban nyilvánul meg.

A feladatok elég jól körül vannak írva és kicsi odafigyeléssel simán sablonosan, de rendszeresen végezni kell őket!

Adminok feladata:

- Versenyek rendszeres kiírása a HRC a VSR és a MASZIM fórumon! Pontos információkkal, letöltésekkel illetve a csapat logókkal, linkjeivel. Továbbiakban a téma saját fórumon történő ápolása és segítség nyújtás a kérdező pilótáknak.

- Aktivitási szabályhoz és a üres autók kiadásához versenynapi a összegzés.

- Pályaadminként három versenyenként szervervezérlés, szerver óra pontosítás. A futam előtt legalább 90 perccel. Fontosnak tartom, hogy a pilóták ez idő alatt rendszeresen figyelmeztetve legyenek az időre és csak a tesztre kelljen figyelniük - visszaszámlálás.

- Bíráskodás - az eredmény fórumon történő rendszeres és csúszás mentes közététele. A versenyek után 24 órán belül lehet óvást beadni, egy ilyen feszített bajnokiban 48 órán belül végleges döntések kellenek.

- Rendszeresen részt vesz a vizsgáztatásban illetve a futam előtti tesztfutam utáni értekezleten.

- Segít a fórum adatok összeollózásában a saját adatok naprakészen tartásával. (nyilván nem kérhetjük meg a pilótákat, hogy mindenhol jelentkezzenek, az meg, hogy ki-hol jelentkezik legyen mindenkinek a szive joga, 8) ha valaki mindehol reggelve van akkor akár mindhol jelentkezhet a versenyre)



2. Résztvevők - pilóták, licencek, kötelességek

Aktivivitási szabály bevezetése, javaslom az indyben már használt módszert, tartalék pilóta rendszerrel. A licenc szerzésre azt javaslom, hogy a már meglévő HRC-VSR-MASZIM eseményekre érvényes jogsik automatikusan itt is érvénysek legyenek. Ezen felül meg kell indítani egy Nascar licencet, ahol csak ilyen autókkal a már indyben használt feladatokkal, pár kieggel, lehet vizsgázni. A licenc kiadásnak kell egy fix időpont ahogy magának a sorozatnak illetve a tesztfutamoknak is.
Ez nehéz kérdés mert itt nálunk
hétfő - atlantic futam vagy teszt.
kedden - indyteszt
szerdán - f1teszt
csüt. - indyfutam (téli bajnoki majd)
péntek - üres (de esélytelen)
szombar - HRC
vasnap - F1

Nekünk egyértelműen a hétfő lenne a jó, de a vizsgáztatásnak tesztfutamoknak hirtelen elképzelésem sincs hogyan találunk helyet (és embert)


3. Verseny - (Szerver, TS, SSTV szervezés)

Mivel nagyon sokan lesznek a futamokon - maszim és HRC részről (az ővék is a szerverünk) a TS-t adnánk és a szervert a VSR adhatná az eseményhez, megosztva a terhelést.
Ebben az esetben a VSR adminnak két feladattal kiegészülne a feladatköre (cserébe screenshotokat, videót cikket nem kell csinálnia), hogy a letöltéseket elérhetővé kell tenni a szerver indítás előtt. (gyakorlatilag neki kell kiírni a futamot elsőre a többi adminnak már csak másolni kell) és az eredménytáblát is frissítenie kell.


4. Lezárás
- díjazás?
F1, indy, indinapolis és monaco vándorkupánk már van (jobban mondva 2009.11.15-re biztosan), illetve a keretes oklevél dukál a bajnokoknak. Lehetne ez Nascarban is.

Hirtelen ennyi, gondolom még ezer dolog felmerül, de keret kell neki. :wink:
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » hétf. jún. 08, 2009 6:14 pm

Szia Metosz!

Köszi a kis összegzésedet 99%-ban egyet is értek vele.

Egy dolgok kéne eldönteni, hogy melyik nap legyen, Ez ami nagyon nehéz.
Mint már a VSR fórumban is írtam most én a nyári szünetre rendeznék egy kis teszt bajnokságot, ahol a 2009-es Chase játszanánk le, vagyis egy 10 fordulós kis bajnokságot, egyfajta kedvcsinálónak.
Majd szeptember környékén elindulna a Hungarian rFactor Nascar Spint Cup Series 2009/2010.
Itt egy kicsit elrugaszkodnánk a valóságtól, idézet a VSR fórumból:

"Majd ősztől mehetne a NASCAR bajnokság 36 futammal, de egy kicsit elszakadnék a valóságtól itt. Mint már írtam egyszerre két bajnoki címet írnék ki, lenne egy Liga győztes, ahol mind a 36 futam eredménye számít, valamint lenne egy Kupa győztes ahol a kiemelt (Chase lenne végül is) futamok eredménye számít csak. Versenynaptár a következő képen nézne ki, három Liga verseny után jönne egy kupa futam.
(fehér=liga;piros=kupa):

1. Daytona International Speedway
2. Auto Club Speedway
1. New Hampshire Motor Speedway
3. Las Vegas Motor Speedway
4. Atlanta Motor Speedway
5. Bristol Motor Speedway
2. Dover International Speedway
6. Martinsville Speedway
7. Texas Motor Speedway
8. Phoenix International Raceway
3. Kansas Speedway
9. Talladega Superspeedway
10. Richmond International Raceway
11. Darlington Raceway
4. Auto Club Speedway
12. Lowe's Motor Speedway
13. Dover International Speedway
14. Pocono Raceway
5. Lowe's Motor Speedway
15. Michigan International Speedway
16. Infineon Raceway
17. New Hampshire Motor Speedway
7. Talladega Superspeedway
18. Daytona International Speedway
19. Chicagoland Speedway
20. Indianapolis Motor Speedway
8. Texas Motor Speedway
21. Pocono Raceway
22. Watkins Glen International
23. Michigan International Speedway
9. Phoenix International Raceway
24. Bristol Motor Speedway
25. Atlanta Motor Speedway
26. Richmond International Raceway
10. Homestead Miami Speedway

Arra is gondoltam míg a liga futamok 50%-os versenytáv, addig a kupa futamok pl lehetne egy 75%-os versenytáv.

Szerintem azért lenne előnyős ez a rendszer, mert ugye 36 verseny nagyon sok. Az általam kitalált rendszer azoknak is kedvez akik nem tudnak minden futamon indulni, vagyis ha a liga futamokból kihagy 4-5 futamot, még mindig ott van a Kupa sorozat, ahol lehet harcolni a bajnoki címért a jobb helyezésért a végelszámolásba."

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 08, 2009 8:42 pm

Nekem tetszik a dolog! Jók ezek a kiemelt versenyek is. Kicsit át kell gondolni velük kapcsolatos részvétel leszervezést, mint az indianapolis500-ban.

Igazából a megcélzott kezdés időszak is jónak tűnik!
Szeptember. F1 és indy sorozat vége fele..............
Nálunk csak az F1 1991 Replay fog menni télen csütörtökönként. Esélyes szerintem ovál-kasznira a társaság nagy része.

Viszont úgy gondolom a 36 futam egyértelművé teszi, hogy bőven belecsúszik a majd a 2010 évadba. Talán jobb is ha ilyen ritmusban indul pályájára. :roll:

Kell neki egy tradicionális nap én a hétfőre szavaznék mivel az egyetlen és "üres" - (Atlanticnak mindenképpen lesz helye! Bedy-ék döntik el, hogy másik nap vagy továbbra is hétfőnként, a szerver itt lesz mehet rajta futam. Nascar - VSR-en)
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. jún. 08, 2009 9:21 pm

A hétfő eddig bejött, viszont felmerült a bajnokság felgyorsítása, azaz hetente futam hétfőként és teszt pénteken.
Start Me Up

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » hétf. jún. 08, 2009 10:19 pm

Na akkor Hétfő este RACE!
és Pénteken lennének a hivatalos tesztek!

Szerintem így jó is lenne

Avatar
Wega
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: hétf. júl. 21, 2008 5:05 pm

Hozzászólás Szerző: Wega » hétf. jún. 08, 2009 10:41 pm

Ha a Hétfő a biztos én tuti jövök. :)

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » kedd jún. 09, 2009 5:21 am

G-BoR írta:Na akkor Hétfő este RACE!
és Pénteken lennének a hivatalos tesztek!

Szerintem így jó is lenne
Bocs Én az Atlantic-ról beszéltem. Lehet valaki mind a kettőn menne.
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd jún. 09, 2009 7:02 am

Bedy írta:
G-BoR írta:Na akkor Hétfő este RACE!
és Pénteken lennének a hivatalos tesztek!

Szerintem így jó is lenne
Bocs Én az Atlantic-ról beszéltem. Lehet valaki mind a kettőn menne.
Kérdés, hogy az új (oválokkal kiegészített és felgyorsított) Atlantic bajnokság után is lesz-e újabb Atlantic (én mindenképp szeretném, hogy legyen egy nevelőbajnokság), mert akkor fel lehet kötni a gatyánkat az időpontok terén...
Peter Rigo

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » kedd jún. 09, 2009 9:41 am

Picikét más irányból közelítem meg a dolgot. Nagyok sokan beleszerettek az oválozásba, ezt kár lenne tagadni, ősszel vége lesz az Indy 2009 szezonnak, azonban a téli szezonban ahogy olvasgatom nemlesz Indy Replay vagy valami hasonló oválos cucc, hanem F1 91 ha jól láttam, ami engem pl teljesen hidegen hagy, és sztem nemcsak engem. Ezért szerintem kiemelt figyelmet kéne szentelni a Nascarnak, hiszen az ovál fanok minden bizonnyal szeretnének továbbra is csak balra kanyarodni, éppen ezért szerintem nagy érdeklődés fogja képviselni a bajnokságot, mindenképpen TV-re való, nálunk még sosem volt Nascar, reméljük sok embert fog érdekelni. Nemkönnyű az egyeztetés ez teljesen egyértelmű, de a hétfőnél nemlátok jobb alkalmat.
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » kedd jún. 09, 2009 10:34 am

csak a hétfő jó.
Most a teszt bajnokság a Nascar Summer CUP 2009 a nép akarata szerint hétfőre esett. De mivel hétfőn Atlantic és Megane bajnokság van így a kezdési időpont is egy kicsit későbbre került, azaz 21:45-ös Qualy és 22:00 Verseny kezdés.

Szeptembertől vége mindennek, valamint már suli idői is van így biztos hogy előrébb kell majd hozni a kezdést.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd jún. 09, 2009 11:12 am

Áhhhhh gyerekek ne is haragudjatok 10 kor verseny...ne izéljetek...Hát nyáron jobban örülnék ha Atlantic lenne, és addig a Nascar modot tesztelni semmiféle előbajnokság meg semmi hülyeség. Még a HRC részt meg se lett hallgatva tudtommal, és 10-20 emberrel felesleges Nascart indítani. Amikor HRC részről én meg bosco csináltuk és rájöttek sokan hogy Nascarban 2 - 3 futam kivételével mindegyik balra forduló pálya csak senkit nem érdekelt max 5-10 embert...

Szerintem teszteljétek le, és előjogsi szerzést is lehetne esetleg csinálni egy alap szabályzattal, hogy ha később sokan lennének ne egyszerre szakadjanak a bírók nyakába. Aztán azt is elkell dönteni hogy mindenkinek megfelel e a táv, az időpont stb... Ráadásul mindegyik fajta ovál pályán sőt a 2 road pályán is tesztelni a modot nagy létszámnál elengedhetetlen!!!

MIelőtt bármit is csinálnátok teszteljétek mert ha ember nélkül marad a bajnokság lehet kidobni az egészet a kukába! Annak meg semmi értelme, ígyis nehéz indycarra megfelelő létszámot összehozni hiszen így se ér rá mindenki!

NE KAPKODJATOK! RÁÉR! Mondom az előbajnokságot se támogatom, mert akik később csatlakoznának a rendes bajnokságba azok lemaradnának pl setupokban vagy az autó megismerésében. 4 teszt pályát javaslok. Egy Speedwayt Superspeedwayt Short oval valamint egy road pályát! És ezeken lehessen csak tesztelni Online! Szerintem ez fair a későbbiekkel szemben is. Sok a megoldatlan kérdés a bugok a pitek a pit limit (mert ugye limiter nincs). Sok sok megoldatlan kérdés a Lucky Dog....ajj sorolhatnánk az az igazság.

Üdv.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd jún. 09, 2009 12:59 pm

Egy biztos
ENYÉM A 42es kocsiiii :D :D :D :D alias Montoya

köszi :P :P :twisted: :twisted: :wink: :wink: 8) 8)
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd jún. 09, 2009 1:41 pm

Hát szerintem a hétfőre tegyünk pontot és folytassuk a pontos naptárral. karira figyelni kell!!!

@Bedy, Ginger
Természetesen, ahogy azt már korábban megbeszéltük Atlantic marad, sőt nem is piszkáljuk ha nem szükséges. Atlanticra szükség van, főleg akkor ha ovál és road is van benne. Nyilván magának az indynek is vannak road pályái de az F1-re mint rávezetés - nyitott kasznis autó - tökéletesen megfelel. Én spec. mondjuk nem hívnám a továbbiakban Atlanticnak, hanem a Junior név használatát kérném tőletek, jelezve a mod változhat, nem úgy mint indyben vagy F1-ben.
Az új oválos sorozatot arra kérlek titeket mint Junior írjuk már ki. És ennek megfelelően új topicoc is nyílnak majd a fórumon a versenybíróságtól a csevegőig.

Szerintem az F1 1991 Replay nagyon jól meg fog férni a Nascar mellett, hiszen egy teljesen más karakterű dolog, a változatosság meg gyönyörködtet.
Továbbá attól sem félek, hogy az Atlantic kihal, hiszen egy laza dolog amire rendszeresen érkeznek emberek. Személyesen pl. Laguna Secát megnyerve Denverre vagy valamelyik futamra illik nekem is jönnöm, hogy revansot vehessenek rajtam.
( 8) a bajnokok átka a folyamatos versenyzés, amíg meg nem verik őket)

@Tequila
Sajnálom, ha ez hidegen hagy, nagy futamok lesznek! Nem kis helyszíneken. Talán a sok balra kanyarodás neked is betesz és pár futamra vagy a bajnokira mégis benézel.
:wink: 2010/11 Telén jön a hajcihő, újra Gingeré és a indy szakosztályé lesz a főszerep. Nem nehéz kitalálni melyik évadok Replay-e jöhet szóba. :twisted:
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd jún. 09, 2009 2:10 pm

Ulvar írta:NE KAPKODJATOK! RÁÉR!
Nem hiszem el, hogy ezt Ulvar írta... valaki elkobozta a gépét és a nevében írogat....

Illetve azt sem hiszem el, hogy ezt le fogom írni:

TELJESEN IGAZA VAN ULVARNAK. :D

Persze egy rövid fun bajnokság akár tesztnek is felfogható... és sztem G-BoR erre gondolt. Akkor a hétfő adott... sok sikert az első magyar rFactor NASCAR bajnoksághoz...

Open-Wheel ovál fanok se keseregjenek, sztem 2009 télen is lesz "Junior" széria.
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » kedd jún. 09, 2009 2:58 pm

Igen Ginger, ez a NASCAR Summer CUP 2009 egy teszt bajnokság, vagy előbajnokság, vagy hívjuk ahogy szeretnénk. A lényeg hogy mindenki úgy álljon ehhez a bajnoksághjoz, hogy ez tesztelés, hogy majd ha indul a NAGY bajnokság minden rendbe legyen. Ennek a bajnokság célja, hogy fény derüljön esetleges BUG-okra, hogy mire is kell oda figyelni, miért adhat a progi büntetést stb-stb. Ez pont az hogy nem kapkodunk, hanem előtte leteszteljük mit hogyan csináljunk már az ősszel induló bajnokságba, hogy mindenkinek jó legyen.

Igen metosz karira oda lesz figyelve, így deccember 21.-e után január 4.-én lesz a következő futam.

Szerintem lesz erre elég érdeklődő, tegnap is már 10 köröztünk, pedig aznap találtuk ki hogy este RACE.

Jó látni hogy egyre több régi HNR-es érdeklődik, sajnos mióta a HNR bezárta a kapuit, itthon nincs NASCAR bajnokság.

Szerintem össze fog jönni ez a 20-30 fős mezőny, ez is kell egy elő bajnokság hogy kedvet kapjanak az emberek rá.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd jún. 09, 2009 3:14 pm

ÉN még mindig azt mondom ha lesz ilyen bajnokság akkor csak 4 pályán, és ne legyen agyon tesztelve se mer beleunna sok ember. Ráadásul konkurencia alakulna ki szétszakadnának esetleges nem tetszés miatt és akkor értéktelenné válik az egész. Az ŐSZre kell koncentrálni. Egy bajnokság az bajnokság a tesztelés az tesztelés. A 2 között van differencia. 20 fő nevetve is kevés 30 a minimum, hisz az adja vissza a Nascar élményét. DE EHHEZ HOZZÁTESZEM HOGY MIND AZ ÉN SAJÁT VÉLEMÉNYEM ÉS TOTÁLIS MARHASÁGOT MONDOK. Egy dolgot szeretnék mindenképp hogy az érdeklődés fennmaradjon sőt növekedjen egyre jobban.

Szal mégegyszer mondom több fun futamot ezzel a moddal mint hogy egy hivatalosan megrendezett bajnokság ami valójában tesztelés lenne.

Lehetne esetleg 3 hetente egy futam!?

üdv.
Kép

Avatar
Wega
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: hétf. júl. 21, 2008 5:05 pm

Hozzászólás Szerző: Wega » kedd jún. 09, 2009 4:07 pm

Az atlantic széria meddig tart? mert lehetne felváltva hétfőnként egyik héten Nascar másik héten Atlantic, viszont én támogatnám a fix setupot, úgy jobban kijönne a taktika, a vezetői tudás és nem szakadna annyira szét a mezőny, tegnap is igaz csak 10 en voltunk de fél mp en belül a 10 autó, nagy izgalmakkal. HRC részről télleg nem lett föltéve a kérdés még de szerintem Bosco vagy Dietrich csinálhatna egy közvéleménykutatást kit mennyire érdekel a dolog.

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » kedd jún. 09, 2009 4:21 pm

Ulvar nekem az jön le hogy nem olvastál utána a NASCAR bajnokságnak a VSR fórumán.

Én nem értem miért is osztaná meg a bandát a NASCAR?
Teszt Bajnokság: Rendezett körülmények között tesztellünk. A Tesztbajnokságból levonjuk a tanulságot, és ha változtani kell akkor azt meg tudjuk tenni, még időben. Nálam létezik az a szó hogy tesztbajnokság.

Jelengleg olyan 2-3 naponta vannak FUN Versenyek

A NASCAR Summer CUP 2009-nek olyan célja is van, hogy lássák az emberek hogy valami elindult, valami lesz... és ha az első 2-3 futamon csak 16-18-an vagyunk akkor sincs baj.
Az esti 10-es kezdés, nyáron szerintem nem gáz, sőt úgy gondolom, nyáron tovább van nappal, és pl én jobban szeretek ilyenkor tovább a természetbe lenni, mint 30fok melegbe a szobába ülni.

Nem tudom még hogy írjam le ennek a bajnokság célját, hogy tisztán lehetsen látni hogy ez nem olyan bajnokság most nyáron mint a többi, ez egy kicsit kötetlen, amolyan kedvcsináló.

Szerintem nem osztaná meg a bandát, és a NASCARral nem csinálunk konkurenciát szerintem. Ezért is lesz FIX SETUPos bajnokság, hogy ne kelljen rá úgy készülni mint más bajnokságokra, nem kell a setuppal törödni, csak a pályát kell megtanulni, igen viccesnek hangzik hogy egy ovalt tanulni kell, de tegnap rájöttem a teszten hogy a NASCARba újra meg kell tanulni Ovalon versenyezni, hogy mikor engeded el a gázt a kanyarba, és mikortól lehet ismét padlót nyomni neki. Szóval egy egészen más világba találtam magam mint az IRL-be.

Egy szó mint száz, ez a TESZTBAJNOKSÁG nekünk szervezőknek fontos, hogy megismerjük egy kicsit a NASCAR világját.

Remélem hamarosan minnél többetekkel találkozok a pályán!

G.

u.i.: Szóljatok ha faszságot írtam :D

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » kedd jún. 09, 2009 4:49 pm

danikosz írta:Egy biztos
ENYÉM A 42es kocsiiii :D :D :D :D alias Montoya

köszi :P :P :twisted: :twisted: :wink: :wink: 8) 8)
Nemár.:(

Már a HNR-ben is a #42-vel mentem. Eldöntjük sör-virsliben?:D

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » kedd jún. 09, 2009 5:04 pm

Amúgy egy dolog egészen biztos: egy liga résztvevőinek nagy része vagy tanul vagy dolgozik, tehát a hétköznap / késői kezdés kombinációval sok embert lehet veszíteni.
Szerintem az este 8 körüli kezdés az amibe belefér egy 10 perces kvali, és egy 1,5-2 órás futam (kb ennyi idő alatt megvan az 50%).
A szabadedzést nem kell túlzásba vinni. Fix setupnál oválon majdnem lényegtelen a rajthely, meg aztán a valóságban is van nem egyszer olyan, hogy beesnek a pályára, lenyomják a kvalit majd másnap jöhet a szabadedzés.:) Offline úgyis tudja mindenki szokni a setet meg a pályát, pénteken egy teszt, és hétfőre már elég egy 10 perces szabadedzés, vagy lehetne mondjuk a kvali után a 10 perces HH, amolyan bemelegítésnek, és kész.
A NASCAR-ban amúgy is mindenkit a verseny érdekel, legyen az versenyző vagy szurkoló.:)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd jún. 09, 2009 5:31 pm

A HRC részéről adminnak én Zolee145-öt ajánlom.
Egyelőre most mérem fel hány embert érdekelne a dolog HRC-ből de szerintem 5-nél többet ne nagyon várjatok :(
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » kedd jún. 09, 2009 5:56 pm

Kezdési időpont!
Mint a VSR fórumban is írtam egyedül a kezdési időpont még nem FIX még a nyári kupába, természetesen az Ősszel induló bajnokság időpontja előrébb hozzuk szerintem20:00-ra.
Hogy most a nyári kupa mért később éjjel lesz. 1. Tart az Atlanti és a Magene, valami nyáron a sulisok ráérnek ilyen késő kezdés melett is, mi meg a munkás nép, szerintem nem okoz gondot, hozzáteszem én is reggel 6kor kelek. Igaz ha pl csak 1 vagy 2 pilótát érint a dolog és a több 20nak a 20:00ás kezdés lenne a megfelelő, akkor egyértelmű, hogy a 10órási rajt előrébb lesz hozva.
Menetrend:
Qualy 6perc 4kör
WU 6perc
Race 50%max 2óra.
Szabadedzés Qualy előtt egész héten :D

De szerintem ez a kezdési időpontott még megvitatjuk a VSR fórumban.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd jún. 09, 2009 9:02 pm

zolee145 írta:
danikosz írta:Egy biztos
ENYÉM A 42es kocsiiii :D :D :D :D alias Montoya

köszi :P :P :twisted: :twisted: :wink: :wink: 8) 8)
Nemár.:(

Már a HNR-ben is a #42-vel mentem. Eldöntjük sör-virsliben?:D
Majd kitalálunk valamit :) Van még idő eldönteni...De te a számhoz ragaszkodsz vagy mihez?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » kedd jún. 09, 2009 9:04 pm

danikosz írta:
zolee145 írta:
danikosz írta:Egy biztos
ENYÉM A 42es kocsiiii :D :D :D :D alias Montoya

köszi :P :P :twisted: :twisted: :wink: :wink: 8) 8)
Nemár.:(

Már a HNR-ben is a #42-vel mentem. Eldöntjük sör-virsliben?:D
Majd kitalálunk valamit :) Van még idő eldönteni...De te a számhoz ragaszkodsz vagy mihez?
Hát sztem úgy az egész kocsihoz :D
Am #16 Greg Biffle-t lefoglalnám :D

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » kedd jún. 09, 2009 10:23 pm

danikosz írta:
zolee145 írta:
danikosz írta:Egy biztos
ENYÉM A 42es kocsiiii :D :D :D :D alias Montoya

köszi :P :P :twisted: :twisted: :wink: :wink: 8) 8)
Nemár.:(

Már a HNR-ben is a #42-vel mentem. Eldöntjük sör-virsliben?:D
Majd kitalálunk valamit :) Van még idő eldönteni...De te a számhoz ragaszkodsz vagy mihez?
Úgy nagyjából mindenhez ami Montoya.:) Ha nem ebben az autóban ülne akkor nem érdekelne a #42, így viszont nagyon.;)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. jún. 10, 2009 6:30 am

Nos tegnap kis közvélemény kutatást végeztem a HRC-nél hány embert érdekelne a nascar bajnokság hétfői versenynappal.
Kicsit elszámoltam magam..eddig 11 fő jelezte, hogy résztvenne benne. Ez a szükséges létszám 1/3-a :)

Én maradnék Kurt Busch-nál..múltkor is 10 autóból csak én voltam Dodge autóval :p
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. jún. 10, 2009 6:33 am

Most nyáron a pénteki nap nem alkalmas rá ha ez van betervezve tesztnapokra?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Wega
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: hétf. júl. 21, 2008 5:05 pm

Hozzászólás Szerző: Wega » szer. jún. 10, 2009 3:21 pm

Én is lefoglalóznám a 21 es rajtszámú Fordot

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szer. jún. 10, 2009 6:00 pm

A 48-as autón se gondolkozzon más :)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. jún. 10, 2009 6:12 pm

Már 16 embert érdekel a HRC-nél a nascar..ezt jól alul számoltam az 5 fővel :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » szer. jún. 10, 2009 6:19 pm

88...
Kép

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » szer. jún. 10, 2009 6:21 pm

Dietrich írta:Már 16 embert érdekel a HRC-nél a nascar..ezt jól alul számoltam az 5 fővel :)
Szerencsére alul becsülted.:)

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. jún. 10, 2009 7:34 pm

14 stip stop (fekete skin)
Moda majd megy a piros skinnel :twisted:
Kép

Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szer. jún. 10, 2009 8:52 pm

Ma este megint funolunk picit 11 után akinek van kedve jöjjön!
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » kedd jún. 16, 2009 4:36 pm

Ma ismét NASCARozuk akit érdekel látogasson el a VSR fórumra
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. jún. 17, 2009 8:55 pm

lehet nevezni a Nascar Summer Cup elnevezésű bajnokságra a VSR fórumában
kezdés: június 22 hétfő
pálya: New Hampshire
Kép

Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » vas. júl. 26, 2009 10:08 am

Srácok!
Jövőpénteken Talladegában megyünk a Nascar Summer Cup keretein belül
Jó volna ha minél többen lennénk, mert ez nagyon fasza verseny lehetne, ha sokan vagyunk rá :)
fullgázos pálya, a szélárnyékozás megy egész végig, kialakulnak a sorok, és tolják egymást a pilóták hátulról :)
tegnap 4-en teszteltünk délután, és egyszerűen fantasztikus volt, el sem lehet mondani, mekkora volna ha mondjuk lennénk 20-an, vagy neadjisten többen

fix setup van, tehát senki nincs hátrányban
felkészülés gyanánt, pedig hétfőn lesz Truck Series ezen a pályán, szóval ott fel lehet rá készülni

tehát pénteken 20:00kor gyertek minél többen

itt egy vidi :) 2001es befutó
http://www.youtube.com/watch?v=Z2rx24HI5ys
Kép

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 41 vendég